SERVO MTS30M4-38C - Servo Motor
❤ Add to collection
Weight:1.120KG
Quantity:
(Inventory: 3)
Buy now
Add to cart
Description
With an impressive input/output capacity of 30A and 38 channels, the MTS30M4-38C ensures efficient and reliable operation in demanding industrial environments. Its durable construction and robust components guarantee long-term performance and minimal maintenance requirements, making it a cost-effective solution for businesses looking to streamline their automation processes.
  • ABB PFSA107-Z42 DTU Stressometer Digital Transmission Unit
  • Nidec Mentor MP
  • IBA PC connection for high-precision data acquisition with ibaNet-E
  • IBA FO Connection to Reflective Memory
  • IBA FO Connection to Siemens Systems
  • IBA Interface Cards For Fiber Optic Connections
  • IBA Field and Drive Buses
  • IBA ibaPADU-S Modular System
  • IBA ibaMAQS
  • STUCKE SYMAP®ARC
  • STUCKE SYMAP®R
  • STUCKE SYMAP®Compact
  • MOOG G123-825-001 BUFFER AMPLIFIER
  • Motorola MVME5100 Series VME Processor Modules
  • ABB MEASUREMENT & ANALYTICS NGC8209 Natural gas chromatograph
  • Motorola MVME162 Embedded Controller
  • HIMatrix Safety-Related Controller System Manual for the Modular Systems
  • MOTOROLA MVME2400 Series VME Processor Module
  • Sieger System 57
  • KONGSBERG MRU product line continuation
  • Woodward easYgen-3100/3200 Genset Control for Multiple Unit Operation
  • Woodward MFR 300 Multifunction Relay / Measuring
  • ABB AX410, AX411, AX416, AX450 and AX455 Single and dual input analyzers
  • Woodward easYgen-1400 Technical Manual Genset Control
  • Woodward easYgen-400 Operation Manual Genset Control
  • Woodward High Output Digital Valve Positioner (DVP) DVP5000/DVP10000/DVP12000
  • Woodward TG611-13/-17 Overspeed Test Device Conversion Kit
  • Woodward MicroNet Safety Module (MSM)
  • Woodward 2301A Electronic Load Sharing and Speed Control 9905/9907 Series
  • Woodward-Service Bulletin 01671
  • UniOP eTOP40B 12.1” TFT color display
  • UniOP eTOP40 TFT Color display
  • UniOP eTOP33B 10.4” TFT color display